Gamescom Opening Night Live: Začátek největší herní show v Evropě s očekávanými novinkami a odhaleními

Gamescom Opening Night Live: Začátek největší herní show v Evropě s očekávanými novinkami a odhaleními

Gamescom, největší herní veletrh v Evropě, je téměř tady a jako v předchozích letech začne živým přenosem odhalování a aktualizací her, který bude moderován Geoffem Keighleym. Tvář Summer Game Fest a The Game Awards, Keighleyho showcase je obvykle výstřelkem nových a potvrzených her. Abyste se dozvěděli, jak sledovat Gamescom Opening Night Live, včetně času začátku, můžete si přečíst všechny podrobnosti níže.

Gamescom Opening Night Live začíná v:

– 20:00 hod. Doba středoevropská letní

– 19:00 hod. Britský letní čas

– 14:00 hod. Východoamerický čas

– 11:00 hod. Tichomořský čas

– 04:00 hod. (23. srpna) Australský východní čas

Jak sledovat Gamescom Opening Night Live:

Pokud nemáte vstupenku na Koelnmesse v Německu pro akci v reálném čase, budete potřebovat rezervovat si místo před svým počítačem nebo smart TV pro zahajovací živý přenos. Stejně jako v minulých letech budete moci sledovat show na YouTube kanálech The Game Awards a Twitch.

– YouTube: https://youtu.be/CSxqwnlCi0k

– Twitch: https://www.twitch.tv/thegameawards

Co očekávat od Gamescom Opening Night Live:

Podle rozhovoru s VGC Keighley řekl, že ONL 2023 se bude více zaměřovat na aktualizace her, které mají být vydány v příštích 12 měsících. „Bude to vzrušující show s novými pohledy na mnoho oznámených nadcházejících her, jako je Alan Wake 2 a Black Myth Wukong,“ řekl Keighley. „Letošní ONL jde méně o oznámení zcela nových projektů a více o poskytnutí fanouškům aktualizací některých z největších her, které mají vyjít v příštím roce.“

Summer Game Fest letos nezklamalo na svém losangeleském jevišti, když byly nové trailery k Alan Wake 2, Mortal Kombat 1 a Final Fantasy VII Rebirth vrcholem této show. Loňská ONL show měla představeny několik velkých her, včetně Sonic Frontiers, Lords of the Fallen, Dune: Awakening a na hardwarové frontě odhalení ovladače DualSense Edge od Sony. Když se podíváme do budoucnosti herního plánu na rok 2023, stále přichází mnoho velkých her.

Armored Core VI: Fires of Rubicon vychází 25. srpna, zatímco září zahrnuje těžkou váhu jako Starfield, PS5 přístav Baldur’s Gate 3, Lies of P a Payday 3. V říjnu jsou jen některé z vrcholů Assassin’s Creed Mirage, Detective Pikachu Returns, Marvel’s Spider-Man 2 a Super Mario Bros. Wonder, a další přijdou v listopadu, prosinci a v roce 2024, podle časového plánu ONL pro oznámení Keighleyho.

Jak dlouho trvá Gamescom Opening Night Live?

Pro letošní ONL zatím není potvrzena délka show, ale pro srovnání trvala loňská show téměř dvě hodiny a měla více než

Zdroj: https://www.gamespot.com/articles/gamescom-opening-night-live-2023-start-time-and-how-to-watch/1100-6516870/?ftag=CAD-01-10abi2f