Gears of War dostane remaster?

V nejnovější epizodě XboxEra Podcast jsme se dozvěděli, že se možná chystá Gears of War kolekce s remastery her. Podle všeho by mohla tato kolekce her dorazit ještě tento rok.

Hra by mohla být oznámena právě na Summer Festu, který proběhne v červnu a zároveň na konferenci Bethesdy a Microsoftu. Koalice, která převzal vývoj hry Gears of War od Epic Games, tak v roce 2021 sdělila, že nemáme očekávat žádné oznámení v brzké době, protože se herní studio učí pracovat s novým Unreal Engine 5.

Pokud je nový Gears ještě v nedohlednu, tak je možné, že by remaster mohl alespoň na chvíli převzít roli a hráči by si tak mohli zahrát starší díly v remasterované verzi i na PC.

První hrou byla Gears of War Ultimate Edition v roce 2016, která byla dostupná na Microsoft Store. Ale nyní oba díly Gears of War 2 a 3 na Windows nenajdete. Přitom právě druhý díl Gears of War byl skvělý.

Gears 6 přitom minulý rok unikl v databázi Nvidia GeForce Now a to zároveň i s dalšími hrami, jako je Crysis 4 (dorazí – potvrzeno), GTA Trilogy remaster (dorazila), Uncharted: Legacy of Thieves Collection (opět dorazila) a tak i Gears bude k dispozici, protože tento únik tedy ukázal, které hry budou na GeForce NOW dostupné.