Gerald z Rivie v podání Liama Hemswortha ve 4. sérii Zaklínače

Gerald z Rivie v podání Liama Hemswortha ve 4. sérii Zaklínače

První oficiální pohled na herečku Liama Hemswortha v roli Geralta z Rivie potěšil fanoušky po celém světě. Netflix zveřejnil fotografii a video, na kterých je herec zachycen jako ikonická postava z fantasy světa Zaklínače. Hemsworth zdobí typický bílý kabát a má temné vlasy a jizvy, které naznačují, že se jedná o zkušeného bojovníka s mnoha příběhy za sebou.

Tento první pohled na herec Liama Hemswortha v roli Geralta z Rivie je pro fanoušky Zaklínače velkým lákadlem. Hraje tuto ikonickou postavu s neuvěřitelným přesvědčením a jeho vzhled je naprosto dokonalý. Netflixe se podařilo zachytit esenci Geralta z Rivie a přenést ji do skvělé fotografie a videa.

Fanoušci se nemohou dočkat, až uvidí Hemswortha v akci jako Geralt z Rivie. Tato postava je pro ně velmi důležitá a mají velká očekávání ohledně toho, jak bude herec tuto roli ztvárňovat. První oficiální pohled v nich vyvolal obrovský zájem a nadšení.

Netflix má s adaptací Zaklínače úspěch a fanoušci doufají, že i herec Liam Hemsworth bude skvělou volbou pro roli Geralta z Rivie. Tento první pohled na něj v této ikonické postavě je slibem toho, že se můžeme těšit na skvělou interpretaci.

FAQ:

1. Kdo je Geralt z Rivie?
Geralt z Rivie je hlavní postava ze sérii knih Zaklínač od polského spisovatele Andrzeje Sapkowského. Je to mutant s nadpřirozenými schopnostmi, který loví nestvůry a čarodějnice.

2. Proč má Geralt jizvy?
Geralt má jizvy jako důsledek svého života jako lovce nestvůr a čarodějnice. Bojoval s mnoha nepřáteli a jizvy na jeho tváři jsou památkou na tyto minulé bitvy.

3. Jaká je Geraltova osobnost?
Geralt je klidný, chladný a tajemný muž se silným morálním kodexem. Je to osamělec, který se snaží najít své místo ve světě plném nebezpečí a intrik.

Zdroj: https://cz.ign.com/the-witcher-5/18118/news/prvni-oficialni-pohled-na-geralta-z-rivie-v-podani-liama-hemswortha-ve-4-serii-zaklinace