Ghost of Tsushima inovoval hraní na starších kartách Nvidia RTX

Ghost of Tsushima inovoval hraní na starších kartách Nvidia RTX

Hra Ghost of Tsushima Director’s Cut nedávno přinesla revoluci ve světě herního průmyslu, a to zejména pro majitele starších grafických karet od společnosti Nvidia. Díky nové možnosti kombinace technologií Nvidia DLSS a AMD FSR mohou nyní vlastníci prakticky libovolné karty **Nvidia RTX** dosáhnout nejen zlepšení snímkových frekvencí díky upscalingu pomocí DLSS, ale také umožnit generování snímků pomocí FSR. Výsledné zvýšení výkonu je údajně obrovské, s extrémně vysokými snímkovými frekvencemi i na starších Nvidia GPU, a to dokonce i při rozlišení 4K.

Tato nová možnost otevírá dveře pro hráče s omezeným hardwarem, kteří si tak mohou vychutnat plynulý herní zážitek až na úrovni 4K rozlišení. Podle prvních reakcí se tato kombinace technologií DLSS a FSR ukazuje jako velice úspěšná a slibná pro budoucnost herního průmyslu.

Pro více informací si můžete přečíst původní článek na portálu PC GamesN [zde](https://www.pcgamesn.com/ghost-of-tsushima/mix-nvidia-dlss-amd-fsr).

Pokud vás zaujaly další články z prostředí PC her, doporučujeme vám zaměřit se na recenzi procesoru [Ryzen 7 7800X3D](https://www.pcgamesn.com/amd/ryzen-7-7800x3d-review), nebo si přečíst hodnocení [Best gaming CPU](https://www.pcgamesn.com/best-gaming-cpu). Také byste mohli zaujmout **Radeon RX 7800 XT review**.

Časté dotazy (FAQ):
1. Jaký je rozdíl mezi technologiemi Nvidia DLSS a AMD FSR?
Nvidia DLSS je technologie, která využívá umělou inteligenci k upscalingu herních textur a zlepšení snímkových frekvencí, zatímco AMD FSR je metoda generování snímků pomocí škálování obrazu.

2. Proč je kombinace DLSS a FSR tak úspěšná?
Kombinace obou technologií umožňuje maximální výkon i na starších grafických kartách, což poskytuje hráčům plynulý zážitek a vysoké snímky zařetelnosti.

3. Mám starší Nvidia RTX kartu, mohu využít tuto novou možnost i já?
Ano, nová funkcionalita je dostupná majitelům jakýchkoli Nvidia RTX GPU, což znamená, že můžete využít všech výhod kombinace DLSS a FSR i se starším hardwarem.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/ghost-of-tsushima/mix-nvidia-dlss-amd-fsr