„Ghost of Tsushima nyní dostupný ve stejných zemích jako Helldivers 2“

"Ghost of Tsushima nyní dostupný ve stejných zemích jako Helldivers 2"

Herní komunita v Pobaltí nedávno zažila menší šok, když se zjistilo, že hra Ghost of Tsushima na platformě Steam je nyní omezena v rámci určitých zemí. Toto omezení není způsobeno žádnými technickými problémy nebo chybami ve hře, ale spíše kvůli kauze s propojováním PlayStation Network účtů.

Celá situace začala po tom, co bylo zjištěno, že někteří hráči mohli propojit své PSN účty s účty na platformě Steam a tím získat přístup k určitým exkluzivním obsahům. Toto propojení však bylo brzy zablokováno a v důsledku toho se na platformě Steam objevilo omezení pro několik zemí včetně Pobaltí.

Tato novinka samozřejmě vyvolala rozruch mezi fanoušky hry Ghost of Tsushima, kteří se těší na možnost hrát tento titul na svých počítačích. Nicméně vývojáři se již zabývají touto situací a pracují na jejím řešení, aby byla opět hra dostupná všem hráčům bez omezení.

Naštěstí se zdá, že tento problém není nijak zásadní a měl by být brzy vyřešen. Fanoušci si tak mohou být jisti tím, že budou moci co nejdříve opět hrát Ghost of Tsushima na svých počítačích.

FAQ:

1. Proč bylo omezení rozšířeno i do Pobaltí?
Omezení bylo rozšířeno i do Pobaltí kvůli kauze s propojováním PlayStation Network účtů s účty na platformě Steam, která byla nedávno zablokována.

2. Jak dlouho se očekává, že bude problém vyřešen?
Vývojáři pracují na řešení tohoto problému a očekává se, že bude brzy vyřešen a hra bude opět dostupná bez omezení.

3. Můžou hráči v Pobaltí stále hrát Ghost of Tsushima na jiných platformách?
Ano, hráči v Pobaltí mohou stále hrát Ghost of Tsushima na jiných platformách, jako je například PlayStation nebo Xbox. Omezení se týkají pouze platformy Steam.

Zdroj: https://cz.ign.com/ghost-of-tsushima/17972/news/ghost-of-tsushima-ve-sluzbe-steam-je-nyni-omezen-ve-stejnych-zemich-jako-byla-hra-helldivers-2?utm_source=cz.ign.com