Ghost of Tsushima poráží God of War a stává se nejpopulárnější singleplayerovou hrou na Steamu

Ghost of Tsushima poráží God of War a stává se nejpopulárnější singleplayerovou hrou na Steamu

Hra Ghost of Tsushima je momentálně na vrcholu popularity i na PC. Po úspěchu na konzolích se totiž tato akční adventura stala jednou z nejprodávanějších her na platformě Steam. Překonala dokonce i takové herní mastodonty jako God of War.

Ghost of Tsushima se odehrává během mongolské invaze do Japonska v 13. století a hráči se ujímají role samuraje, který se snaží zachránit svou zemi před invazí. Hra je proslulá svou krásnou grafikou, detailním prostředím a bojovým systémem inspirovaným starověkými japonskými technikami.

Na PC se během krátké doby stala jednou z nejoblíbenějších her na platformě Steam. Mnozí hráči oceňují kvalitní převod z konzolové verze, který přináší vylepšenou grafiku a optimalizaci pro počítače.

Nicméně, i přes počáteční úspěch, se objevily i některé technické problémy u některých hráčů. Vývojáři se však snaží rychle reagovat a zlepšovat herní zážitek pro všechny uživatele.

Pokud tedy rádi hrajete poutavé singleplayerové hry s bohatým příběhem a skvělou grafikou, Ghost of Tsushima je pro vás ideální volbou. Stačí si ji stáhnout na Steam a ponořit se do světa japonských samurajů.

FAQ:
1. Jaké jsou hlavní rysy hry Ghost of Tsushima?
– Bojový systém inspirovaný japonskými technikami, krásná grafika a poutavý příběh odehrávající se během mongolské invaze.

2. Proč je Ghost of Tsushima tak populární na PC?
– Kvalitní převod z konzole, vylepšená grafika a optimalizace pro počítače.

3. Jak reagují vývojáři na technické problémy?
– Snaží se rychle reagovat a zlepšovat herní zážitek pro všechny uživatele.

Zdroj: https://cz.ign.com/ghost-of-tsushima/18073/news/ghost-of-tsushima-prekonava-god-of-war-a-stava-se-singleplayerovou-playstation-hrou-s-nejvetsim-uved