Ghost of Tsushima překonává God of War jako největší port pro PC na PlayStationu

Ghost of Tsushima překonává God of War jako největší port pro PC na PlayStationu

Hra Ghost of Tsushima se pyšní titulem největší předělávka PlayStation na PC

Ghost of Tsushima je bezesporu jedním z nejlepších her na trhu a můžeme ji popsat jako samurajskou romantiku. Tvůrce Sucker Punch Productions se nezaměřil na konkrétní historické prostředí, ale spíše zploštil a zároveň zvýraznil polomytický obraz japonského válečníka, čímž vytvořil něco, co okouzlilo hráče hledající otevřený svět hry, který vytváří jakousi ideální představu o samurajské hře. Úspěch hry Ghost of Tsushima, která byla původně uvedena na PlayStation v roce 2022, pokračoval i s nedávným vydáním verze pro PC, která právě nyní překonala hry jako God of War, Horizon Forbidden West, The Last of Us Part 1 a Spider-Man a stala se tak nejoblíbenější jednohráčskou hrou PlayStation na PC dosud.

Pokračování článku si můžete přečíst zde.

Pokud jste fanoušky RPG her, doporučujeme se podívat na naše nejlepší RPG hry, nebo pokud preferujete stealth hry, určitě vyzkoušejte naše nejlepší stealth hry. A pro milovníky otevřených světů máme připravený seznam nejlepších otevřených světů.

Na závěr článku jsme pro vás připravili FAQ s odpověďmi na maximálně tři otázky, které vás mohou zajímat. Buďte v obraze s nejnovějšími zprávami ze světa her a sledujte stránky PC GamesN!

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/ghost-of-tsushima/steam-player-count-top