„Gun Interactive se znovu pustí do asymetrického slasher žánru s Texas Chainsaw Massacre ve spolupráci se Sumo Digital“

"Gun Interactive se znovu pustí do asymetrického slasher žánru s Texas Chainsaw Massacre ve spolupráci se Sumo Digital"

Gun Interactive se opět pokouší o asymetrický slasher žánr s novou hrou The Texas Chain Saw Massacre ve spolupráci s firmou Sumo Digital. Nicméně, existují určité obavy ohledně licenčních problémů, poté co jejich první pokus s hrou Friday the 13th selhal.

V roce 2017 vydala společnost Gun Interactive hru Friday the 13th, která měla potenciál stát se významným zástupcem asymetrických slasher her. Hráči měli možnost buď hrát za ikonického zabijáka Jasona Voorheese, nebo se přidat k skupině přátel, kteří se snaží přežít jeho útoky. Hra se stala okamžitým hitem a získala si velkou fanouškovskou základnu.

Nicméně, po několika letech spolupráce s horrorovou sérií Friday the 13th, se vztahy mezi Gun Interactive a Vizuálními médii zhoršily. Vizuální média měla na starosti vývoj a distribuci hry a začala společnosti Gun Interactive omezovat přístup k licencovaným obsahům a dále vybírat nemalé poplatky. Nakonec Gun Interactive přišla o práva na hru a projekt utrpěl značné finanční ztráty.

Teď se Gun Interactive snaží znovu vymanit z této situace a přináší novou hru The Texas Chain Saw Massacre. Tato hra se opět zaměřuje na asymetrický slasher žánr, tentokrát inspirovaný kultovním hororem The Texas Chain Saw Massacre. Společnost se však setkává s obavami ohledně licenčních problémů, které již jednou způsobily velké trable.

Gun Interactive však projevuje optimismus a tvrdí, že se ujala opatření, která mají zabránit opakování minulého neúspěchu. Společnost Sumo Digital byla přizvána jako spoluvývojář s cílem zajistit nejen kvalitní hratelnost, ale také pečlivou správu licenčního obsahu.

Gun Interactive a Sumo Digital doufají, že tato nová hra přinese úspěch jak fanouškům původního filmu The Texas Chain Saw Massacre, tak i hráčům asymetrických slasher her obecně. Nicméně, pouze čas ukáže, zda se tato spolupráce vyvaruje licenčních problémů a bude úspěšná.

FAQ:

1. Jaká je nová hra společnosti Gun Interactive?

– Nová hra společnosti Gun Interactive se jmenuje The Texas Chain Saw Massacre a je asymetrickým slasherem.

2. Kdo spolupracuje na vývoji této hry?

– Společnost Sumo Digital spolupracuje s Gun Interactive na vývoji hry The Texas Chain Saw Massacre.

3. Jaké jsou obavy ohledně licenčních problémů?

– Po neúspěchu předchozího projektu Friday the 13th, existují obavy, že i s hrou The Texas Chain Saw Massacre se mohou opakovat podobné problémy.

4. Jak společnost Gun Interactive předejde opakování minulých chyb?

– Společnost se snaží zabránit opakování minulých chyb tím, že přizvala spoluvývojáře Sumo Digital, kterému byla svěřena pečlivá správa licenčního obsahu.

5.

Zdroj: https://www.thegamer.com/the-texas-chain-saw-massacre-wont-fall-apart-like-friday-the-13th/