Halo Infinite má největší launch v celé historií série

Vývojáři ze 343 Industries se pochlubili nejnovějšími čísly. Pokračování této značky Halo zažilo v poslední době opravdu velký rozmach. Je to i dáno tím, že Microsoft nabízí hru na konzole i PC a zároveň je k dispozici v rámci předplatného.

Na svém Twitteru zveřejnili informaci ohledně toho, že Halo Infinite má nyní přes 20 miliónů hráčů. Tedy od vydání hry ji tolik lidí hrálo. Což je naprosto skvělé číslo. Spousta hráčů si hru pochvaluje a říkají zájmena to, že se série opět vrátila v plné síle. Někteří volají po opravách chyb.

Nicméně každá hra má své problémy a to buď malé, nebo velké (Battlefield 2042). Tento úspěch je skvělý, protože série byla vynikající a to zájmena na Xboxu, kdy byla tato hra exkluzivní. Nicméně s příchodem Xbox Game Pass a funkci Xboxplayanywhere, tak si můžou hráči PC her užít i některé hry Xboxu.

Samotný multiplayer, který je free-to-play se stal nejstahovanějším titulem v obchodě Microsoft. Titul porazil i populární hry jako je Fortnite, Apex Legends a Call of Duty: Warzone.