Hi-Fi Rush se loučí poslední aktualizací na Steamu, děkuje fanouškům za podporu

Hi-Fi Rush se loučí poslední aktualizací na Steamu, děkuje fanouškům za podporu

Hudební hra Hi-Fi Rush se loučí s poslední aktualizací na Steamu a děkuje fanouškům za podporu

Fanoušci hudební hry Hi-Fi Rush teď musí čelit těžké skutečnosti – konec je tady. Poslední aktualizace právě vyšla a s ní se loučíme s touto úžasnou hrou. Je jedna věc vědět, že konec přichází. Je to abstraktní a můžete to vyřadit ze své mysli. Ale je to něco jiného vědět, že už je tady. A právě to platí pro fanoušky skvělé hry Hi-Fi Rush.

Tým za hrou Hi-Fi Rush děkuje všem fanouškům za jejich podporu během doby, kdy hra byla aktivní. Poslední aktualizace je jakýmsi „rozloučením na rozloučenou“, které fanouškům přináší poslední várku obsahu a oprav, aby si mohli ještě jednou užít tento unikátní zážitek.

Pokud jste fanouškem hry Hi-Fi Rush a chcete si stáhnout tuto poslední aktualizaci, můžete tak učinit přímo na Steamu. Těšíme se na to, co přinese budoucnost a doufáme, že se tvůrci této úžasné hry vrátí s novými projekty.

Pokud máte zájem o další informace nebo o aktuální hry na PC, navštivte stránky PCGamesN, kde najdete seznam nejlepších nadcházejících her, vesmírných her nebo nových her.

FAQ:
1. Kdy byla hra Hi-Fi Rush vydána?
Hra Hi-Fi Rush byla vydána v roce 2020 a po dvou letech aktivního vývoje se teď loučí s poslední aktualizací.

2. Bude možné hrát Hi-Fi Rush i po této poslední aktualizaci?
Ano, i po poslední aktualizaci bude možné hrát Hi-Fi Rush a užít si fantastický hudební zážitek, který tato hra nabízí.

3. Jsou tvůrci hry plánují nový projekt?
Zatím není jasná budoucnost tvůrců hry Hi-Fi Rush, ale doufáme, že se brzy ozvou s něčím novým a zajímavým pro fanoušky jejich her.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/hi-fi-rush/final-steam-update