Hideo Kojima prozradil aktuální stav vývoje Death Stranding 2

Hideo Kojima prozradil aktuální stav vývoje Death Stranding 2

Jedním z nejvytíženějších herních režisérů v současnosti je jistě japonský tvůrce, který momentálně pracuje na několika ambiciózních projektech zároveň. Mezi nimi se nachází i pokračování jeho úspěšné postapokalyptické hry, které je plánováno na rok 2025. Tato novinka již teď vyvolává u fanoušků obrovskou euforii.

Japonský režisér se svou hrou dokázal oslovit širokou hráčskou obec a získat si jejich přízeň. Jeho unikátní styl a příběhová linie, plná nečekaných zvratů a tajemství, jsou zárukou kvalitního herního zážitku. Očekávané pokračování slibuje ještě větší napětí, nové postavy a zajímavé mise.

Na otázku, zda vše jde podle plánu, lze zatím říci, že vývoj nové hry probíhá podle očekávání. Tým kolem japonského režiséra pilně pracuje na vytvoření nových světů, postav a příběhů, které hráče úplně pohltí. O přesném obsahu hry toho zatím nevíme mnoho, ale vzhledem k dosavadní kvalitě tvorby se můžeme těšit na skvělý herní zážitek.

FAQ:
1. Kdy můžeme očekávat vydání pokračování postapokalyptické hry?
– Pokračování je plánováno na rok 2025.
2. Jaký styl a příběhovou linku můžeme očekávat?
– Japonský režisér je známý svým unikátním stylem a příběhem plným zvratů a tajemství.
3. Jaký má být herní zážitek v novém díle?
– Očekává se ještě větší napětí, nové postavy a zajímavé mise, které hráče úplně pohltí.

Zdroj: https://cz.ign.com/death-stranding-2/18094/news/hideo-kojima-prozradil-v-jake-fazi-je-vyvoj-hry-death-stranding-2