„Hledání všech lokalit Lorestangir v Hellblade 2“

"Hledání všech lokalit Lorestangir v Hellblade 2"

Hellblade 2: Kde najít všechny lokace Lorestangir

Ve hře Senua’s Saga se může stát, že se dostane až na vzdálené břehy Islandu, ale to ještě nestačí na to, aby se zbavila starého kamaráda Drutha. Lokace Lorestangir v Hellblade 2 jsou ekvivalentem Lorestones z prvního dílu. Tyto sběratelské totemy obsahují fragment básně skáldského verše Grettira Silného, který namlouvá sám Druth.

Celkem je v Hellblade 2 18 Lorestangir a mohou být nalezeny v kapitolách od jedné do pěti. Lorestangir můžete aktivovat pomocí své schopnosti Focus, stejně jako tváře v Hellblade 2. Jakmile jsou aktivovány, runa zobrazená na nich se zbarví červeně a Druth vypráví příslušný fragment skaldského verše. Stejně jako severské příběhy vyprávěné během Senuiny cesty do Helu v prvním dílu, Grettirův verš nabízí nový způsob interpretace událostí v Senua’s Saga. Zde jsou lokace Lorestangir v Hellblade 2 v příběhové hře, abyste si mohli sami poslechnout Druthův příběh a získat odměny.

Pokud chcete zjistit podrobnosti o tom, kde najít všechny Hellblade 2 Lorestangir lokace, navštivte odkaz na stránce PCGamesN níže.

MÁME ZE SERVERU PCGAMESN: Je Hellblade 2 ve službě Game Pass, datum vydání Hellblade 2, sestřih Hellblade 2 – a zjistěte si více o tématu kliknutím na odkazy.

FAQ:
1. Jaké jsou přínosy sbírání všech Lorestangir v Hellblade 2?
2. Jak lze interpretovat Grettirův verš ve hře Senua’s Saga?
3. Jaká je role Drutha v Hellblade 2?

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/hellblade-2/lorestangir