Hunt Showdown: Velká aktualizace má stanovené datum vydání

Hunt Showdown: Velká aktualizace má stanovené datum vydání

Nová aktualizace pro Hunt: Showdown konečně dostala datum vydání

Fanoušci hry Hunt: Showdown se již dlouho těšili na slibovanou aktualizaci enginu a související aktualizace. Po dlouhém očekávání a šeptáních se konečně objevila zpráva o tom, kdy se obnovená verze hry dostane do našich rukou.

Původně bylo spekulováno, že nová verze hry by měla vyjít na začátku roku 2024. Hráči, kteří netrpělivě vyhlíželi tento upgrade, se nyní dočkali potvrzení a mohou si začít dělat plány. Zatímco zprávy proudí jako potok z bažin, jedno je jisté – datum vydání bylo konečně stanoveno a můžeme se těšit na novinky, které nás čekají.

Aktualizace enginu by měla přinést nejen technické vylepšení, ale také nový obsah a opravy chyb. Fanoušci jsou nadšení z toho, co ještě přinese tento převratný update, a těší se na zcela nový zážitek v temném a strašidelném světě lovců odměn.

Pro více informací si můžete přečíst celý článek na PCGamesN, kde najdete i recenzi hry Hunt: Showdown. A pokud jste fanoušky této hry, jistě vás bude zajímat i následující FAQ:

1. Jaké konkrétní změny přinese nová aktualizace enginu?
2. Kdy můžeme očekávat další obsahové aktualizace po vydání nové verze?
3. Bude možné hrát nový režim i ve vícehráčovém módu?

Hunt: Showdown se chystá na velký comeback a fanoušci se nemohou dočkat, až se jim podaří pronásledovat své kořist v novém kabátu. Sledujte tedy další zprávy a připravte se na dobrodružství lovu!

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/hunt-showdown/relaunch-engine-upgrade