Intel potvrzuje novou řadu herních CPU „na správné cestě“ pro vánoční sezonu 2024

Intel potvrzuje novou řadu herních CPU "na správné cestě" pro vánoční sezonu 2024

Intel potvrdil, že nová řada herních procesorů je „na správné cestě“ k vydání v průběhu prázdninové sezóny roku 2024. Společnost také sdílela informace o svých nadcházejících CPU, kdy Arrow Lake pro stolní počítače je plánován na konec letošního roku a Lunar Lake pro mobilní zařízení dokonce ještě dříve, v třetím čtvrtletí roku 2024. To znamená, že váš příští **Intel CPU** upgrade by mohl být k dispozici s dostatečným předstihem před prázdninovou sezónou.

Odhalení těchto nových časových rozvrhů **Intel** CPU znamená, že se můžeme těšit na souboj o titul nejlepší herní CPU v příštích měsících. To platí zejména vzhledem k očekávanému příchodu nových AMD Zen 5 CPU kolem této doby, což nám přinese kompletní přepracování trhu s procesory během možná jen několika týdnů.

Pokud jste zvědaví na více informací o nových herních CPU od **Intel**, můžete pokračovat v čtení na PCGamesN. Zde se dozvíte více o těchto novinkách a co můžete očekávat od této očekávané řady procesorů.

Další zajímavé články z PCGamesN: Recenze Core i5 14600K, Nejlepší herní CPU, Recenze Core i9 14900K.

Na závěr článku najdete také FAQ, které obsahuje klíčové informace ve formě odpovědí na nejčastěji kladené otázky týkající se nových herních CPU od **Intel**.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/intel/arrow-lake-gaming-cpu-release-date-q4-2024