Intel prohrál, ale tentokráte ne s AMD

Intel prohrál, ale tentokráte ne s AMD

Nový článek odhaluje, že Intel a AMD nejsou jedinými možnostmi pro ty, kteří hledají výkonné procesory pro svá zařízení. Společnost Qualcomm nedávno představila své nové procesory Snapdragon X Elite, které se v některých testech ukázaly být o více než 50 % rychlejší než nejnovější čipy Intel Core Ultra.

Boj o titul nejlepší herní procesor se může brzy stát o hodně zajímavějším s příchodem laptopů a dalších zařízení založených na procesorech od společnosti Qualcomm, pokud se benchmarky této společnosti skutečně potvrdí. AMD a Intel sice momentálně vedou, ale není žádnou jistotou, že to vydrží navždy.

Zajímavé informace o výkonu nových procesorů Qualcomm a jejich konkurenci od Intelu a AMD si můžete přečíst na webu PCGamesN. Pokud hledáte recenze nebo informace o dalších procesorech, můžete se podívat na recenzi Core i5 14600K, nebo na recenzi Core i9 14900K.

Na závěr článku je připraveno FAQ s nejdůležitějšími otázkami a odpověďmi. Informace v něm jsou shrnuty do maximálně tří bodů pro rychlé přehlednutí. Tento článek rozhodně stojí za přečtení pro všechny, kteří se zajímají o nejnovější trendy v oblasti procesorů.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/intel/qualcomm-snapdragon-x-elite-benchmarks