Joker a Lady Gaga ve šílené tancování: Folie à Deux

Joker a Lady Gaga ve šílené tancování: Folie à Deux

Očekávaný film Joker: Folie à Deux se konečně začíná odhalovat! Devátého dubna bude mít premiéru první trailer, který nám přiblíží atmosféru a děj této nadcházející snímky. Společnost Warner Bros. nedávno zveřejnila první plakát filmu, na kterém můžeme vidět tanečního Joaqina Phoenixe v roli Jokera.

Joker: Folie à Deux je jedním z nejočekávanějších filmů letošního roku a fanoušci se nemohou dočkat, až uvidí, jak se Phoenix ve své interpretaci ikonické postavy vyvede. Premiéra traileru je velkou událostí pro fanoušky komiksového světa, kteří se těší na každou novinku spojenou s touto postavou.

Na konci traileru se můžeme těšit na odpovědi na některé otázky, které nám budou možná ukryty v rámci FAQ. Jak dlouhý bude trailer? Co nám trailer prozradí o příběhu filmu? Kdy můžeme očekávat další informace o Jokero-vi-kino? To všechno se dozvíme 9. dubna, a fanoušci se těší na každý detail, který nám pomůže odhalit víc o tomto slibném snímku.

Buďte tedy s námi a sledujte novinky kolem filmu Joker: Folie à Deux, který nás brzy provede temným světem Jokera!

Zdroj: https://cz.ign.com/joker-folie-a-deux/17463/news/joker-folie-a-deux-prvni-plakat-ukazuje-tanciciho-joaquina-phoenixe-a-lady-gagu