Jon Bernthal se vrací jako Punisher v Daredevil: Born Again

Jon Bernthal se vrací jako Punisher v Daredevil: Born Again

Po dlouhé době se fanoušci Marvel Cinematic Universe dočkali dalších zpráv o možném návratu oblíbených postav z minulých seriálů. Tentokrát se jedná o Jona Bernthala, který byl známý svou rolí Punishera v seriálu Daredevil.

Na nedávno zveřejněné fotografii je Bernthal opět v plné parádě jako Frank Castle alias Punisher. Tato fotka naznačuje, že by se mohl opět objevit v novém projektu Daredevil: Born Again, který se chystá na streamovací platformě Disney+.

Fanoušci seriálů Defenders tak mohou doufat, že se jim zase dostane setkání s jejich oblíbenými antihrdinami. Jon Bernthal se svým charismatem a brutálním stylem jistě opět zaujme a přinese do světa superhrdinů zajímavou dynamiku.

Zatím není jasné, jakým způsobem se Punisher opět zapojí do děje MCU a jak bude jeho role propojena s ostatními postavami. Nicméně tato fotografie je jasným signálem, že se můžeme těšit na další akční a napínavé příběhy s jednou z nejobávanějších postav Marvel světa.

Zda se však návrat Jona Bernthala potvrdí a jaké další informace se o tomto projektu dozvíme, zatím zůstává ve hvězdách. Fanoušci však jistě pečlivě sledují veškeré novinky a doufají, že se brzy dočkají oficiálního potvrzení.

**FAQ:**
1. Bude Jon Bernthal opět hrát Punishera v MCU?
2. Jaký bude jeho příběh v novém projektu Daredevil: Born Again?
3. Kdy můžeme očekávat oficiální oznámení o návratu Defenders do MCU?

Zdroj: https://cz.ign.com/daredevil-born-again/17462/news/daredevil-born-again-fotka-nabizi-kratky-pohled-na-navrat-jona-bernthala-v-roli-punishera