Jonathan a Nancy v autě: nová fotka Stranger Things 5

Jonathan a Nancy v autě: nová fotka Stranger Things 5

Netflixový seriál Stranger Things je stále jedním z nejoblíbenějších seriálů vůbec a fanoušci se nemohou dočkat páté série. Nová fotka z natáčení, kterou zveřejnil spolutvůrce Ross Duffer, nám ukazuje Jonathana a Nancy, kteří vypadají velmi znepokojeně.

Jonathan a Nancy jsou charakteristické postavy seriálu, kteří se často ocitají v tajemných a nebezpečných situacích. Na nové fotce jsou oba zřejmě v nějakém napjatém okamžiku, což naznačuje, že i pátá série Stranger Things bude plná vzrušujících událostí a nebezpečí.

Série Stranger Things je známá svým retro stylu a odkazy na popkulturu 80. let. Pátá série slibuje opět skvělý mix napětí, humoru a okouzlujících postav, které si diváci zamilovali. Doufejme, že pátá série bude stejně úspěšná jako předchozí a že se fanoušci budou moci opět těšit na napínavé dobrodružství v Hawkins.

FAQ

1. Kdy bude premiéra páté série Stranger Things?
– Bohužel zatím není známo, kdy přesně se diváci mohou těšit na premiéru páté série.

2. Jaké další informace o páté sérii jsou známy?
– Zatím jsou k dispozici pouze některé fotky z natáčení, přesné dějové zvraty a podrobnosti jsou stále tajemstvím.

3. Bude pátá série poslední sérií Stranger Things?
– To zatím není jisté, tvůrci seriálu v minulosti naznačili, že by mohla být pátá série poslední, ale oficiální potvrzení zatím chybí.

Zdroj: https://cz.ign.com/stranger-things/18066/news/nova-fotka-z-pate-serie-stranger-things-zachycuje-jonathana-a-nancy-na-zadnim-sedadle-stevova-autautm_source=cz.ign.com