Kdy vyjde aktualizace pro Fallout 4?

Kdy vyjde aktualizace pro Fallout 4?

Nová aktualizace pro hru Fallout 4 byla ohlášena spolu s vydáním seriálu Amazon Prime, který se odehrává ve stejném světě. Tato aktualizace slibuje mnoho vylepšení pro Fallout 4, včetně upgrade pro konzole nové generace, nových předmětů a nových úkolů, které hráči mohou absolvovat. Bethesda ujišťuje, že stávající modifikace pro hru by měly i nadále fungovat po aktualizaci, s výjimkou těch, které jsou závislé na „verzí-specifickém obsahu“.

Pokud se ptáte na **čas aktualizace pro Fallout 4**, máme pro vás všechny odpovědi. Podle zdroje je možné se dočkat opravdu zajímavých vylepšení a novinek ve hře, které určitě potěší fanoušky. Pokud jste v minulosti hráli Fallout 4 a máte rádi postapokalyptické prostředí, určitě se máte na co těšit.

Pro více informací a podrobnosti si můžete přečíst celý článek na stránkách PCGamesN zde: [What time is the Fallout 4 update?](https://www.pcgamesn.com/fallout-4/update-time)

Pokud se zajímáte o další témata související s hrou, můžete se podívat na další články na téma [console commands](https://www.pcgamesn.com/fallout-4/fallout-4-console-commands-and-cheats), [mods](https://www.pcgamesn.com/fallout-4/best-fallout-4-mods) nebo [systémové požadavky](https://www.pcgamebenchmark.com/fallout-4-system-requirements) pro hru Fallout 4.

**FAQ:**
1. Jaké novinky přináší aktualizace pro Fallout 4?
2. Můžu stávající modifikace hrát i po aktualizaci?
3. Kdy mohu očekávat vydání aktualizace pro Fallout 4?

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/fallout-4/update-time