Kdy vyjde hra Wuthering Waves? Termíny vydání pro PC a možnost předstahování.

Kdy vyjde hra Wuthering Waves? Termíny vydání pro PC a možnost předstahování.

Hry Wuthering Waves – release a přednačítání

Se těšíte na hru Wuthering Waves a zajímá vás, kdy bude vydána a kdy si ji můžete přednačíst? Pokud je pro vás nadcházející konkurent Genshin Impact lákadlem jako fanouška gacha anime, tady je vše, co potřebujete vědět o tom, jak hrát Wuthering Waves na PC přes obchod Google Play. Na paměti si ponechejte ten poslední díl, protože hra od společnosti Kuro Games nepřijde na Steam.

Pokud se chcete dozvědět více o datu vydání a možnosti přednačtení hry Wuthering Waves na PC, navštivte stránku PCGamesN a přečtěte si článek When is Wuthering Waves coming out? PC release times and preload.

Pokud vám to nestačí a máte chuť na více her, zkuste také absolvovat zdroje PCGamesN, kde najdete Wuthering Waves kódy, seznam nejlepších zdarma dostupných her pro PC a výběr nejlepších anime her pro PC.

FAQ:
1. Bude hra Wuthering Waves dostupná na platformě Steam?
Ne, hra Wuthering Waves od společnosti Kuro Games nebude dostupná na Steam. Můžete si ji však zahrát na PC přes obchod Google Play.

2. Jak si mohu hru Wuthering Waves přednačíst?
Přednačtení hry Wuthering Waves bude možné před oficiálním datem vydání. Sledujte oficiální kanály a informace od vývojářů pro aktuální informace o možnosti přednačtení.

3. Jaká je podobnost mezi hrou Wuthering Waves a Genshin Impact?
Obě hry jsou herními tituly z žánru gacha anime a mají své vlastní unikátní prvky. Pokud jste fanouškem Genshin Impact, určitě stojí za to vyzkoušet i hru Wuthering Waves a objevit nové herní zážitky.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/wuthering-waves/release-times-preload