Kirsten Dunst by si přála role ve filmu Spider-Man: No Way Home

Kirsten Dunst by si přála role ve filmu Spider-Man: No Way Home

Herečka Kirsten Dunst nedávno prozradila, že měla možnost se objevit ve filmu Spider-Man: No Way Home, ale tuto příležitost promarnila. Na fotografii zveřejněné na internetu je vidět, jak by se mohla její postava objevit vedle dalších známých superhrdinů.

V rozhovoru Dunst sdělila, že by se této příležitosti ráda chopila a opět ztvárnila postavu Mary Jane Watson. Její zmínka o tom, že by si tuto roli zopakovala, vyvolala mezi fanoušky naději na možný návrat do filmového světa Spider-Mana.

Otázkou však zůstává, proč Kirsten Dunst skutečně nepřijala nabídku zahrát si v novém filmu. Možná měla jiné pracovní závazky nebo prostě neviděla dostatečný důvod pro svůj návrat. Fanoušci by však určitě ocenili, kdyby se herečka nakonec rozhodla vrátit se ke své ikonické roli.

Co je důvodem, proč Kirsten Dunst nechtěla hrát ve filmu Spider-Man: No Way Home?
Proč by se fanoušci mohli těšit na možný návrat Mary Jane Watson?
Je možné, že se Kirsten Dunst nakonec vrátí do světa Spider-Mana?

Žijeme tedy v očekávání, jestli se Kirsten Dunst rozhodne využít druhou šanci a opět se objevit jako Mary Jane Watson ve světě Spider-Mana.

Zdroj: https://cz.ign.com/spider-man-no-way-home/17459/news/kirsten-dunst-by-si-zahrala-ve-filmu-spider-man-no-way-home-ale-nikdo-ji-o-to-nepozadal