Kolik jsem utratil na League of Legends?

Kolik jsem utratil na League of Legends?

League of Legends je jedním z nejoblíbenějších MOBA her od společnosti Riot Games. Ačkoliv je hra technicky zdarma, každý vášnivý fanoušek vám s největší pravděpodobností řekne, že to není zcela pravda. Základní herní postavy lze získat za herní měnu, ale prémiové kosmetické předměty si musíte koupit skutečnými penězi.

Mezi tyto kosmetické předměty patří například legendární skin pro League of Legends, které lze zakoupit za herní měnu nazývanou RP. Samotné RP ale musíte nejprve koupit za své vlastní peníze. Tyto skiny mění základní vzhled postavy, přidávají nové efekty, hlasové linky a animace. Kromě toho lze za RP zakoupit i battle pass. I když je League of Legends technicky jednou z nejlepších her zdarma na PC, snadno vás přiměje utratit vaše peníze.

Pokud se vás zajímá, kolik jste vůbec investovali do League of Legends, můžete si to jednoduše zjistit. Tento průvodce vám poskytne veškeré potřebné informace, abyste mohli zjistit, kolik jste do hry skutečně investovali – ale možná se vám nebude líbit odpověď, kterou obdržíte.

Pro další informace se podívejte na článek: Kolik jsem vlastně utratil za League of Legends?

Pokud máte další dotazy, můžete se podívat na naše další články například o ráncích v League of Legends, patch 14.2 pro League of Legends nebo seznamu úrovní pro League of Legends.

FAQ:
1. Jak zjistím, kolik jsem utratil za League of Legends?
2. Lze v League of Legends získat prémiové předměty bez placení?
3. Jsou všechny prémiové kosmetické předměty pouze vizuální nebo mění také herní mechaniky?

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/league-of-legends/spent