Krásná grafická karta pro Elden Ring, ale je tu háček

Krásná grafická karta pro Elden Ring, ale je tu háček

Na trhu se objevuje nová edice grafických karet inspirovaná očekávaným DLC Shadow of the Erdtree pro hru Elden Ring. Společnost Gunnir vydává speciální edice karet s motivy z nové expanze, které představují jednoho z bossů, Messmera Impalera. Avšak existuje malý háček – tyto nové karty jsou postaveny na grafických čipech Intel Arc A750 a A770.

Aktuálně žádné grafické karty Intel Arc Alchemist se nedostaly na náš seznam nejlepších grafických karet, ale netrpělivě očekáváme více informací o jejich řadě Battlemage. O této nové architektuře zatím není moc známo oficiálně, ale první úniky naznačují pozitivní signály.

Pokud vás zajímá tato novinka, můžete si přečíst více na stránkách PCGamesN. Tento Elden Ring grafický čip je krásný, ale s jedním malým háčkem. Čtěte dál a dozvíte se více o této zajímavé novince.

Další články od PCGamesN zahrnují recenzi Core i5 14600K, nejlepší herní procesory a recenzi Core i9 14900K. Na závěr článku najdete FAQ, které obsahuje maximálně tři body. Buďte v obraze s nejnovějšími informacemi ze světa počítačových her a technologií.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/intel/shadow-of-the-erdtree-gpu