Které hry vyjdou v květnu 2022?

Duben 2022 nebyl moc zajímavý, co se týče PC her a dalo by se říct, že vyšly pouze dvě zajímavé hry, které jsou Star Wars The Skywalker Saga a Polda 7. Vyšly však i jiné hry, jako je MotoGP 22, nový season pass do Anno 1800 či DLC do Planet Zoo.

Co se týče tohoto měsíce, tak to nebude žádná slává. Minulý rok vyšel třeba Resident Evil 8 Village, který byl pro květen 2022 velmi populární. Tento rok těžko budeme něco takového hledat, protože Resident Evil není v plánu. Vypadá to však, že nejvíce očekávanou hrou je právě Sniper Elite 5.

Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters

Jde o taktickou hru s RPG prvky, kde se vydáváte proti silám Chaosu. Šedí rytíři mají schopnost a jsou připraveni za lidstvo položit život. Je potřeba utnout rozpínání chaosu už v samém zárodku.

Evil Dead: The Game

  • Datum vydání hry: 13. května 2022
  • Jazyk: Anglický

Vstupte do světa Ash Williams nebo jejich kamarádů v ikonické sérií Evil Dead a spolupracujte spolu a to v rámci kooperace nebo PvP hry pro více hráčů. Hrajte jako tým čtyř přeživších a prozkoumávejte okolí, sbírejte věci, ovládejte váš strach a najděte klíč k věcem, které jsou mezi světy inspirovaný všemi třemi původními Evil Dead filmy. Zahrajte si na dobro i zlo.

Dolmen

Ve hře Dolmen se dostáváte do nepřátelského mimozemského světa, který je znám jako Revion Prime. Vaším úkolem bude přinést zpět vzorky krystalu se zvláštními jedinečnými vlastnostmi. Tyto vlastnosti pak umožní interakci mezi realitami. Ve hře je dynamický souboj, kdy se hlavní postava neustále vyvíjí a je Dolmen stále silnější.

Sniper Elite 5

Výborná herní série jako Karl Fairburne se opět vrací odkrýt Projekt Kraken v roce 1944 ve Francií. Jedná se o nejlepší hru, co se týče odstřelování, která zároveň disponuje vylepšenou kamero, kdy po výstřelu bude kamera následovat náboj. Zastavte nacisty v postupu, jako profesionální odstřelovač. Hrajete za Amerického vojáka, který naváže kontakt s francouzským odbojem.

Kao the Kangaroo

Veteráni PC her tuto hru určitě pamatují, když poprvé vyšla. Šlo o rok někdy okolo 2000 a byla to herní pecka. Nyní se Kao the Kangaroo vrací v lepším grafickém kabátku a opět budete skákat a se svou boxovací rukou odstraňovat nepřátele, pokud to jen půjde. Ve hře budete prozkoumávat krásnou přírodu kolem vás a odhalovat tajemství. Nejde však o remake ale o reboot série, tedy můžeme očekávat další díly.