Lara Croft v Modern Warfare 2: Nečekaný crossover s Call of Duty

Jedním z nejočekávanějších momentů ve videoherním průmyslu bylo oznámení, že Lara Croft se stane součástí oblíbené střílečky Call of Duty. Nikdo by nečekal, že ikona série Tomb Raider se objeví v Modern Warfare 2. A přesto se to stalo.

V rámci Season 5 Reloaded se Lara Croft stala jedním ze tří nových hratelných operátorů. Ostatní dva operátoři, které si hráči mohou v této sezóně zakoupit, jsou rapper 21 Savage a oblíbená postava Mace z Call of Duty. Pro všechny fanoušky bude Lara Croft k dispozici od 9. září, tedy krátce po spuštění nové sezóny.

Balíček, který si hráči mohou zakoupit, se jmenuje Tracer Pack: Tomb Raider. Kromě samotné Lary zahrnuje tento balíček i její ikonické dvojité pistole Mach-5, ledovou sekeru a SMG zvaný „Mythic Defender“. Balíček dále obsahuje skin vozidla „Tomb Buggy“, načítací obrazovku, samolepku a emblém – vše v designu z Tomb Raider.

Snímek Lary v hře, který byl sdílen na účtu Call of Duty na Twitteru, ukázal, jak skvěle je postava v hře zpracována. S jejími klasickými oblečením a copánky vyzařuje Lara charakter a styl, který jsme u ní tolik milovali.

Zajímavým odhalením byl kombinovaný design – míchání klasického a moderního vzhledu. S zeleným náhrdelníkem a kombinací starého a nového účesu můžeme jen spekulovat, zda se jedná o náznak budoucího směřování série Tomb Raider.

Zatímco někteří fanoušci doufají, že tento design je náznakem další hry v sérii Tomb Raider, jiní se domnívají, že se jedná o pokus o „sjednocení časových linií“, což byl koncept zkoumaný Netflixem již v roce 2021.

Ať už je pravda jakákoli, je těžké neuznat, jak nádherně je Lara v Modern Warfare 2 zpracována. A mnoho z nás již netrpělivě čeká, co nás v budoucnu čeká v sérii Tomb Raider.