„Lovecraftovský roguelike s bazénem: nová Steam posedlost“

"Lovecraftovský roguelike s bazénem: nová Steam posedlost"

Nová hra Pool of Madness má šanci stát se novou hitovou hrou na Steamu. Podobně jako Balatro přetvořil poker v roguelike obra, tento nový demo hry Pool of Madness by mohl udělat totéž s bazénem. S jednoduchými pravidly, děsivým lovecraftovským obrazivm a mechanikou, která mě udržovala ve hře i během psaní tohoto článku, zdarma dostupné demo ukazuje velký potenciál pro skvělý nápad a jistě si ho budete chtít rychle stáhnout.

Hra Pool of Madness vás dostane do varu stejně jako kouzlo, které vás udrží ve hře a nebudete se moct odtrhnout. S temnou atmosférou a nečekanými zvraty je tato hra určitě něco, co nechcete propásnout.

Pokud máte rádi roguelike hry, pak je Pool of Madness právě pro vás. S mixem strategie a náhody vás hra neustále drží v napětí a nabízí různé možnosti, jak dosáhnout úspěchu.

Pokud se chystáte na nákupy nových her, nezapomeňte sledovat seznam nadcházejících PC her nebo se podívat na nejlepší roguelike hry pro PC. A pokud byste raději šetřili, zkuste si zahrát některou z mnoha free-to-play her na Steamu.

FAQ:
1. Co je Pool of Madness?
Pool of Madness je nová hra na Steamu, která kombinuje lovecraftovské téma s herním žánrem roguelike. Hráči mají za úkol přežít ve světě plném hrůzy a tajemství.

2. Proč stojí za to vyzkoušet demo hry Pool of Madness?
Demo hry Pool of Madness nabízí hráčům možnost vyzkoušet si nový a inovativní herní koncept zdarma. S jednoduchými pravidly a návykovou hratelností je to skvělá příležitost pro fanoušky roguelike her.

3. Kde mohu stáhnout demo hry Pool of Madness?
Demo hry Pool of Madness je k dispozici ke stažení na Steamu. Stačí si najít stránku hry a kliknout na tlačítko „Stáhnout demo“. Tak jednoduché to je! Užijte si atmosféru lákavého a nepředvídatelného světa Pool of Madness.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/pool-of-madness/steam-demo