Manor Lords: 2 miliony kopií za 3 týdny – vydavatel nadšený!

Manor Lords: 2 miliony kopií za 3 týdny – vydavatel nadšený!

Středověká budovatelská hra Manor Lords slaví velký úspěch! Během pouhých tří týdnů se jí podařilo prodat neuvěřitelných dva miliony kopií, čímž překonala veškerá očekávání. Tento rychlý nárůst popularity svědčí o kvalitě a atraktivitě této hry, která se stala absolutním hitem mezi fanoušky středověkých strategií.

Manor Lords je úchvatnou strategickou hrou, ve které hráči mají možnost postavit si vlastní středověké osídlení a vést svou říši k prosperitě. Hra přináší kombinaci budovatelských a strategických prvků, což ji činí neodolatelnou pro všechny milovníky tohoto žánru.

Vývojáři hry jsou nadšení z takového obrovského zájmu ze strany hráčů a slibují, že budou pokračovat v podpoře hry a přinášet další obsah a aktualizace. Manor Lords se díky svému úspěchu stává novou ikonou mezi středověkými strategiemi a jistě bude dlouho udržovat své renomé.

FAQ:
1. Proč je Manor Lords tak populární?
– Hra kombinuje inovativní herní mechaniky s autentickým prostředím středověku, což zajímá hráče po celém světě.
2. Jaká je cena hry Manor Lords?
– Manor Lords je dostupný za přijatelnou cenu na herní platformě Steam.
3. Budou v budoucnu přidány další herní módy?
– Ano, vývojáři plánují pravidelné aktualizace hry s novým obsahem a herními módy, aby udrželi zájem hráčů na maximální úrovni.

Zdroj: https://cz.ign.com/manor-lords/18052/news/manor-lords-se-prodalo-2-miliony-kopii-za-pouhe-tri-tydny-coz-prekonalo-divoke-nadeje-vydavatele