„Mark Ruffalo a Chris Hemsworth v novém thrilleru Crime 101“

"Mark Ruffalo a Chris Hemsworth v novém thrilleru Crime 101"

Hulk a Thor, tedy Mark Ruffalo a Chris Hemsworth, se znovu spojí ve filmové adaptaci knihy Dona Winslowa Crime 101. Tito veteráni Marvel Cinematic Universe (MCU) se v poslední době začali dostávat do společných filmových projektů mimo své superhrdinské role a fanoušci se nemohou dočkat, až je uvidí spolu na plátně.

Knihu Crime 101 napsal Don Winslow a vypráví příběh o detektivovi, který se snaží vyřešit sérii vražd v malém městě na americkém Jihozápadě. Filmová adaptace má být temným thrillerem s prvky mysteriózního detektivního příběhu a fans mohou očekávat napínavý zápletku a skvělé herecké výkony od obou herců.

Mark Ruffalo a Chris Hemsworth se stali ikonickými postavami Hulkem a Thorem v MCU a jejich chemie na plátně je nepopiratelná. Společně vytvořili nezapomenutelné momenty pro fanoušky po celém světě a jejich spojení v novém projektu je jistě důvodem k radosti pro všechny milovníky jejich práce.

Zatím není jasné, kdy by mohl být film Crime 101 ve kterém se Hulk a Thor opět setkají, uveden do kin, ale fanoušci již nyní sledují veškeré novinky ohledně tohoto projektu s napětím.

FAQ:
1. Kdo napsal knihu Crime 101?
2. Jaký žánr bude mít filmová adaptace?
3. Které hvězdné duo se sejde ve filmu?

Zdroj: https://cz.ign.com/chris-hemsworth/18102/news/mark-ruffalo-a-chris-hemsworth-se-znovu-setkaji-v-loupeznem-thrilleru-crime-101