Mini-ITX herní PC s AMD: Malé, ale silné

Mini-ITX herní PC s AMD: Malé, ale silné

Malý, ale mocný – to byl první dojem, který na nás udělal tento mini-ITX gaming PC. Jeho design vychází z otevřeného křehkého pouzdra vyrobeného z ocelových panelů, které modder Michael Sheppard vyřezal a ohnul do požadovaného tvaru. Tento počítač také disponuje plnohodnotnou gamingovou grafickou kartou od AMD a vlastním vodním chlazením.

Díky rychle rostoucí skupině PC stavitelů na Facebooku jsme viděli mnoho vlastních herních PC, od moddingu existujících designů po úplně nové PC sestavy. Můžete dokonce předložit tu svou k posouzení přímo zde. Nyní se pojďme podívat, jak Michael vytvořil tento neobvyklý otevřený mini-ITX systém.

Celý článek si můžete přečíst zde.

FAQ:
1. Jaké jsou výhody mini-ITX PC?
Mini-ITX PC jsou velmi kompaktní a snadno přenositelné, což je ideální pro herní nadšence, kteří chtějí mít svůj herní systém kdekoli s sebou.

2. Jaký je vliv vlastního vodního chlazení na výkon PC?
Vlastní vodní chlazení může pomoci udržovat teplotu komponentů na nízké úrovni, což může vést k lepšímu výkonu a stabilitě systému při náročném herním zatížení.

3. Jak lze upravit otevřený design počítače podle vlastních představ?
Otevřený design počítače poskytuje mnoho možností pro personalizaci a úpravy. Můžete si přidat LED osvětlení, různé doplňky nebo dokonce modifikovat samotné ocelové panely pro jedinečný vzhled vašeho PC.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/pc-build/mini-z-itx-gaming-pc