„Modern Warfare 3 má nižší hodnocení na Steamu než Aliens Colonial Marines“

"Modern Warfare 3 má nižší hodnocení na Steamu než Aliens Colonial Marines"

Článek: Modern Warfare 3 má nižší hodnocení na Steamu než Aliens Colonial Marines

Kampaň hry Call of Duty Modern Warfare 3 je podle služby Steam oficiálně horší než hra Aliens Colonial Marines. Nový díl série Call of Duty se na platformě Valve potýká s nižším počtem hráčů než druhý díl Modern Warfare a návrat kapitána Pricea, Ghosta a ostatních postav zřejmě nedokázal vyvolat nadšení, protože kampaň MW3 se na základě reakcí kupujících propadla pod známou střílečku od studia Gearbox z roku 2013. CoD multiplayer, Warzone a přepracovaný zombí mód v Modern Warfare 3 si vede lépe, ale samotná jednohráčová složka letošního dílu Call of Duty setkala se studeným přijetím.

CoD Modern Warfare 3 je třetím dílem série, který se odehrává ve fiktivním světě moderních válečných konfliktů. Hráči se mohou těšit na adrenalinovou akci, bohatou výzbroj a realistické prostředí. Příběh navazuje na události předchozího dílu a hráči se ocitnou v nebezpečných misích po celém světě.

Avšak recenze na Steamu naznačují, že kampaň MW3 nenavazuje na úspěch předchozích dílů. Hráči se nezdají být nadšeni a jejich názory jsou poměrně negativní. Možná se jedná o vysoká očekávání, která hra nedokázala splnit. Přestože multiplayer, Warzone a zombí mód se těší lepšímu přijetí, singleplayerová část zůstává v pozadí.

Je zde otázka, proč je zrovna Aliens Colonial Marines hodnocen lépe než Modern Warfare 3. Jedním z možných vysvětlení může být fakt, že hra Aliens Colonial Marines byla již od svého vydání kritizována kvůli technickým problémům a nedodržení slibovaných funkcí. Hráči mohou mít proto pocit, že tento titul neměl být očekáván s velkým nadšením a v porovnání s ním je MW3 po technické stránce lepší, ale přesto nedosahuje vyššího hodnocení.

Zatím není jasné, jaké budou mít důsledky nižší hodnocení MW3 na jeho prodeje a popularitu. Je ale možné, že se hra bude muset spoléhat na své multiplayerové a kooperativní módy, které se zdají být oblíbenější mezi hráči. Budoucnost Modern Warfare 3 tak zůstává nejistá.

FAQ:

1. Proč je kampaň Modern Warfare 3 na Steamu horší než Aliens Colonial Marines?

– Recenze naznačují, že hráči nejsou s kampaňovou částí MW3 spokojeni a jejich názory jsou negativní.

2. Proč se multiplayer, Warzone a zombí mód těší lepšímu přijetí než singleplayer?

– Možná se jedná o vysoká očekávání hráčů, která hra nedokázala splnit.

3. Jaké budou mít nižší hodnocení MW3 důsledky na jeho prodeje a popularitu?

– Zat

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/call-of-duty-modern-warfare-3/steam-reviews