„Modern Warfare představuje Call of Duty Zombies: ikonický zvukový soubor odhalen“

"Modern Warfare představuje Call of Duty Zombies: ikonický zvukový soubor odhalen"

Článek:

Call of Duty Zombies poprvé ve své historii přichází i do hry Modern Warfare. Tuto informaci sdílel na svém YouTube kanálu MrDalekJD, který objevil, že „odeslání sms neznámému volajícímu s obsahem ‚Zombies'“ vám poskytne odkaz na tajný zvukový soubor na webových stránkách společnosti Activision. Tímto zvukovým souborem není nic jiného než ikonický zkreslený zavrčení zombíka z hry COD.

Tento objev rozšířil mezi fanoušky hry obrovskou vlnu nadšení. Call of Duty Zombies je oblíbeným herním režimem, kde hráči bojují proti nekonečným vlnám nemrtvých. Tato novinka v Modern Warfare přináší svěží vzduch do již tak akčního a napínavého zážitku.

Chystáte se na akci a musíte se připravit. Své zbraně naostřete, nasypte si zásobu nábojů do kapsy a buďte připraveni čelit hordám zombíků. V Call of Duty Zombies se ukáže vaše odvaha a schopnosti. Bitva o přežití začíná!

FAQ:

1. Kdy bude Call of Duty Zombies dostupné v Modern Warfare?

– Momentálně nejsou k dispozici žádné konkrétní informace ohledně datumu vydání. Doporučujeme sledovat oficiální kanály Activision pro aktuální informace.

2. Jak dlouho je Call of Duty Zombies součástí hry Modern Warfare?

– Call of Duty Zombies bude trvale součástí hry Modern Warfare. Hráči si tak budou moci vychutnat tento populární režim po dlouhou dobu.

3. Je Call of Duty Zombies zdarma?

– Ano, Call of Duty Zombies je zdarma dostupné pro všechny majitele hry Modern Warfare.

4. Budou v Call of Duty Zombies nějaké nové funkce?

– Zatím nebyly zveřejněny žádné podrobnosti ohledně nových funkcí. Fans se však mohou těšit na akční a napínavý zážitek, který jim tento režim přinese.

5. Bude Call of Duty Zombies dostupné pouze na určitých platformách?

– Ne, Call of Duty Zombies bude dostupné na všech platformách, na kterých lze hrát hru Modern Warfare.

Máte další otázky? Nezapomeňte sledovat oficiální kanály Activision pro aktuální informace o Call of Duty Zombies v Modern Warfare. Připravte se na nekonečnou bitvu s nemrtvými a buďte připraveni na adrenalinovou akci, kterou vám tento režim přinese!

Zdroj: https://www.thegamer.com/call-of-duty-modern-warfare-3-zombies/