Moře lupičů potkává Doom v novém nezávislém střílečce, hratelné právě teď

Moře lupičů potkává Doom v novém nezávislém střílečce, hratelné právě teď

Indie hra The Book: Gunsmith’s Battles Echoes se nedávno objevila na Steamu, kde brzy vstoupí do předběžného přístupu. Tato akční střílečka ve stylu boomer shooteru hráče ponořuje do světa pirátů, monster a steampunkové technologie. Vývojářem i vydavatelem této hry je Stephigames, který se inspiroval nedávnými hrami Doom (2016) a Doom Eternal, čímž vytvořil frenetické a rychlé prostředí, ve kterém neustálý pohyb vpřed a získávání zdraví a munice z mrtvých těl je cestou k úspěchu. Právě byla zveřejněna demoverze hry spolu s její stránkou na Steamu, což umožňuje hráčům vyzkoušet hru zcela zdarma. Pokud jste fanouškem pirátské tématiky spojené s bojováním a střílením – tedy trochu jako Sea of Thieves s kulomety – tato hra je pro vás.

Novinka na Steamu kombinuje prvky populární hry Sea of Thieves s akcí a rychlostí známou z Doom, a nabízí tak hráčům jedinečný zážitek plný adrenalinových momentů. Pokud vás láká mix pirátského prostředí s moderní střeleckou akcí, rozhodně neváhejte vyzkoušet tuto novinku.

Pokud byste chtěli zjistit více informací o Sea of Thieves meets Doom in new indie shooter, playable right now, navštivte stránku zde. Pro další tipy na zajímavé hry se podívejte na seznam nejlepších FPS her, nejlepších pirátských her a nejlepších indie her.

FAQ:
1. Jaký druh hry je The Book: Gunsmith’s Battles Echoes?
Hra je akční střílečka ve stylu boomer shooteru, která kombinuje prvky hrách jako Sea of Thieves a Doom.

2. Kdo je vývojářem a vydavatelem této hry?
Hru vyvíjí a vydává Stephigames.

3. Kde si mohu vyzkoušet demo této hry?
Demo hry je dostupné na Steamu ke stažení zdarma pro všechny hráče.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/the-book-gunsmiths-battles-echoes/demo