MultiVersus: Jason Voorhees a agent Smith se představují!

MultiVersus: Jason Voorhees a agent Smith se představují!

Nový trailer hry MultiVersus odhalil dvě nové hratelné postavy: Jasona Voorheese z Pátku třináctého a agenta Smithe z Matrixu. Upgrady jsou zde!

Hra MultiVersus vychází 28. května a nabídne hráčům možnost se utkat ve free-to-play plošinové bojovce s postavami z různých titulů vlastněných společností Warner Bros. Podle zveřejněného traileru můžeme očekávat napínavé souboje těchto ikonických postav.

Jason Voorhees, nezastavitelný zabiják z hororové série Pátek třináctého, a agent Smith, nepřemožitelný protivník z Matrixu, se připojí k již oznámeným postavám jako Batman, Superman či Wonder Woman. Fanoušci se tak mohou těšit na různorodé bojové styly a schopnosti, které budou moci využívat ve hře.

MultiVersus slibuje vzrušující bojové akce a možnost soupeřit s přáteli nebo hráči z celého světa. Toto nové multiplayerové dobrodružství si tak může najít cestu do srdcí hráčů, kteří milují bojovky a chtějí se utkat s oblíbenými postavami ze známých filmů a her.

Vzhledem k popularitě a očekáváním kolem hry MultiVersus se zdá, že se nám blíží další hitový titul od Warner Bros. Zda se mu podaří udržet svůj slib a stát se dalším trhákem, uvidíme již brzy po jejím oficiálním vydání.

FAQ:
1. Kdy bude hra MultiVersus vydána?
– Hra bude vydána 28. května.
2. Jaký styl hry MultiVersus nabízí?
– Jedná se o free-to-play plošinovou bojovku s postavami z různých titulů Warner Bros.
3. Které nové postavy byly odhaleny v posledním traileru?
– Jason Voorhees z Pátku třináctého a agent Smith z Matrixu.

Zdroj: https://cz.ign.com/multiversus/18080/news/trailer-ke-hre-multiversus-odhaluje-prvni-pohled-na-jasona-voorheese-z-patku-trinacteho-a-agenta-smi?utm_source=cz.ign.com