Na Farmconu jsme se dozvěděli spoustu informací ohledně Farming Simulatoru 22

Minulý týden byl ve znamení Farmconu a bylo plno streamu ohledně Farming Simulátoru 22. Právě tvůrci tyto streamy využili k tomu, aby nový díl mohli lépe představit a ukázat nám, o co všechno nový díl Farming Simulator 22 obohatili.

Ve hře budou tedy tři nové plodiny a to jsou olivy, hrozny a čirok. Čirok se sklízí stejně jako jiné obiloviny, tak hrozny i olivy se pěstují zcela jiným způsobem. Ke sklízení hroznů budou zapotřebí nové stroje, jako je i malý traktůrek.

Následně se probíraly roční období, které se ve hře dynamický střídají a jeden den je tak jedno roční období. Nicméně lze třeba přeskočit jedno roční období, pokud se vám třeba zima nebude líbit, jelikož v zimě jako farmář toho moc na poli neuděláte.

Novinkou je také kalendář úrody, který vám bude radit, kdy je nejlépe zasadit jednotlivou plodinu a zároveň doporučuje neprodávat hned po sklizní, ale je dobré vždy s úrodou počkat na období, kyd bude větší poptávka a tím i vyšší cena.

V novém Farmin Simulátoru 22 nebudete prodávat jednotlivá obilí, ale budete mít i zisk z prodejů produktů, jako je třeba chleba v pekárně.

Dále si můžete jak vypěstovat úrodu, tak pak i konečné produkty vyrobit, ale je to mnohem více práce.

Hra vyjde 22. listopadu 2021 na PC, Playstation 4, Playstation 5, Xbox One, Xbox Series X nebo S a Stadií.