Nabídka Xbox Game Pass pro květen 2024: Druhá vlna her

Nabídka Xbox Game Pass pro květen 2024: Druhá vlna her

Společnost Microsoft nedávno zveřejnila druhou vlnu her pro svou službu Xbox Game Pass na květen 2024. Mezi nimi naleznete tituly jako Lords of the Fallen, Immortals of Aveum a mnoho dalších. Hlavní pozornost však jistě přitáhne hra Hellblade 2 od renomovaného studia Ninja Theory.

V rámci této vlny her se hráči mohou těšit na širokou škálu žánrů a stylů, a to jak od nezávislých vývojářů, tak i od velkých herních studií. Xbox Game Pass se tak opět potvrzuje jako skvělá platforma pro objevování nových titulů a pro prožití nezapomenutelných herních zážitků.

Výběr her pro měsíc květen je opravdu pestrý a každý hráč si zde najde něco, co ho zaujme. Hellblade 2 se již nyní těší velkému zájmu fanoušků a slibuje ještě intenzivnější a emocionální zážitek než jeho předchůdce.

Pokud se tedy chystáte strávit květen u počítače nebo konzole, nezapomeňte si zkontrolovat nabídku her Xbox Game Pass. Určitě tam najdete něco, co vás zaujme!


FAQ:
1. Jaké jsou nejzajímavější hry ve druhé vlně pro Xbox Game Pass v květnu 2024?
2. Kdy mohu začít hrát hru Hellblade 2 od společnosti Ninja Theory?
3. Jak mohu získat přístup k Xbox Game Pass a co mi to přinese?

Zdroj: https://cz.ign.com/xbox-game-pass/18003/news/microsoft-oznamuje-nabidku-xbox-game-pass-pro-kveten-2024-druha-vlna