„Nejlepší hry podobné Baldur’s Gate 3 na PC v roce 2023“

"Nejlepší hry podobné Baldur’s Gate 3 na PC v roce 2023"

Nejlepší hry jako Baldur’s Gate 3 na PC 2023

Jednou z nejlepších RPG her nejen tohoto roku, ale i v nedávné paměti, je Baldur’s Gate 3 od studia Larian Studios. Překvapila mnoho lidí svým nuancovaným a epickým příběhem o monstrech podobných Cthulu, které nakažují skupinu pamětných a různorodých hrdinů mezirozměrnými kouzelnými červy. Na základě páté edice hry Dungeons and Dragons poskytuje třetí díl této slavné série počítačovou roli hraní – nebo CRPG – desítky hodin taktického kouzlování, hodování kostek, navigace dialogů a prozkoumávání nádherné fantazijního světa. A je velmi reálná možnost, že pokud jste hráli vícekrát s tolika větvícími se příběhy a úžasnými třídami k vyzkoušení, pravděpodobně se dostáváte na stovky hodin.

Pro PCGamesN to Paul Kelly nazval okamžitou klasikou v naší recenzi. Ale co když jste dokončili průzkum Baldur’s Gate, oblastí kolem něj a ještě jednoho nebo dvou dalších rovin existence? Ačkoli tam není nic úplně jako Baldur’s Gate 3, více než pět her splňuje nejdůležitější požadavky: skvělé společníky postav, zajímavé světy k prozkoumání a hluboké RPG bojové mechanismy, které si jistě zamilujete téměř stejně jako dobrodružství ve Faerunu.

VÍCE OD PCGAMESN: Baldur’s Gate 3 buildy, BG3 módy, Baldur’s Gate 3 třídy FAQ:

1. Jaké jsou nejlepší hry jako Baldur’s Gate 3?

Mezi nejlepší hry podobné Baldur’s Gate 3 patří například Divinity: Original Sin 2, Pillars of Eternity II: Deadfire nebo Pathfinder: Kingmaker.

2. Jaký je herní žánr Baldur’s Gate 3?

Baldur’s Gate 3 je počítačová role-playing hra (CRPG) založená na páté edici hry Dungeons and Dragons.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/games-like-baldurs-gate-3