Nová hra Call of Duty: Oznámení, postavy a očekávání

Activision, přední herní vydavatel, se rozhodl změnit svou strategii ohledně oznámení nových her ze série Call of Duty. Zatímco bylo dlouhodobým zvykem, že nové díly byly představeny v březnu a na E3 v červnu jsme se dočkali ukázek singleplayerového režimu, letošní oznámení se posouvá až do srpna.

Aktuální zprávy naznačují, že se jedná o menší hru, která bude navazovat na příběh úspěšného Call of Duty: Modern Warfare II z roku 2022. Hra bude zaměřena na postavu Ghosta, což otevírá možnost, že se Ghost stane titulem nového dílu pro rok 2023.

Spekuluje se, že Activision plánuje oznámit hru přímo během herní události Warzone, podobně jako v minulosti. Tím by se nové Call of Duty mělo držet svého tradičního termínu vydání. Zatím však není jasné, zda se hra objeví v předplatitelské službě Xbox Game Pass. Tento krok může být ovlivněn nedávným nákupem společnosti Activision Microsoftem za obrovských 68 miliard dolarů, který zatím není dokončen.

Fanoušci série mají tedy důvod k očekávání, jak se bude nová hra vyvíjet a jaký bude její příběh. Dozvíme se více během srpna, kdy se Activision rozhodne odhalit nové informace a přinést nám další epický zážitek ze světa Call of Duty.

Kdy bude nová hra Call of Duty oznámena?

Nová hra bude oznámena v srpnu, čímž se liší od předchozího zvyku oznámení v březnu.

Jaký je očekávaný příběh nové hry?

Nová hra by měla pokračovat v příběhu Call of Duty: Modern Warfare II a bude se zaměřovat na postavu Ghosta.