Nová RPG hra s kreativním přístupem sklidila chválu, ale má málo hráčů na Steamu

Nová RPG hra s kreativním přístupem sklidila chválu, ale má málo hráčů na Steamu

Jedním z nejpoutavějších RPG her, které se dosud letos objevily, je konečná verze hry **Dread Delusion**. Inspirací pro ni byly dřívější díly série The Elder Scrolls, jako je Daggerfall z roku 1996 a Morrowind z roku 2002, před Oblivionem a Skyrimem. Dread Delusion divákům nabízí fantasy svět, který se vyhne typickým elfům a kouzelníkům, západoevropským středověkým estetikám a místo toho přináší něco skutečně fantastického. Od té doby, co opustila Early Access na Steamu dříve tuto týden, hra si užila pozitivní přijetí. Bohužel však počet jejích hráčů se zatím nepodařilo dosáhnout stejných výšek jako její recenze.

Pokud jste se o hře **Dread Delusion** ještě neprodali, měli byste dát šanci tomuto inovativnímu RPG titulu. I když se zatím na Steamu potýká s nedostatkem hráčů, recenze naznačují, že stojí za to ji vyzkoušet.

Pokud vás zajímají další informace o hrách, nezapomeňte se podívat na seznam **nejlepších RPG her pro PC** nebo na výběr **nejlepších fantasy her** pro tento systém. Pokud máte rádi otevřené světy, seznam **nejlepších open-world her pro PC** je také dobrým tipem.

Pokud chcete číst celý článek a dozvědět se více o hře **Dread Delusion**, můžete tak učinit na webu **PCGamesN** [zde](https://www.pcgamesn.com/dread-delusion/steam-player-count).

**FAQ:**
1. **Jaká je tématika hry Dread Delusion?**
Hra se zaměřuje na fantasy svět, který se odlišuje od klasického středověkého prostředí s elfy a kouzelníky.
2. **Proč má hra problém s počtem hráčů na Steamu?**
Zatím není jasné, proč se hře nedaří získat větší hráčskou základnu, navzdory pozitivním recenzím.
3. **Má hra Dread Delusion nějaké specifické herní mechaniky?**
Ano, hra nabízí inovativní herní prvky inspirované staršími tituly série The Elder Scrolls.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/dread-delusion/steam-player-count