Nová strategická RPG hra překonala cílový zisk za tři dny

Nová strategická RPG hra překonala cílový zisk za tři dny

Nový strategický RPG dostal obrovskou podporu v crowdfundingové kampani již během tří dnů

Někdo to udělal. Někdo konečně šel a udělal to. Strategické hry, JRPG, roguelikes, anime a vaření – pokud jsem se jako novinář něco naučil, je to, že kterýkoli z těchto žánrů nebo prvků sami o sobě mohou stačit k tomu, aby se hra prosadila na Steamu. Nyní byly všechny tyto prvky spojeny dohromady díky nesmírně stylovému a divoce ambicióznímu novému strategickému roguelike RPG – stratPGlike, jak by se dalo říci – který nepochybně rozmetal svůj cíl financování méně než za tři dny. Je to trochu **Darkest Dungeon**. Je to trochu **Genshin**. Tahle hra by mohla skutečně velkou měrou vyýpat.

Nové RPG s názvem „Food Devils“ má stoupající popularitu a podle prvních ohlasů slibuje nevídaný zážitek pro hráče. S jeho nadčasovým stylem a inovativním přístupem k hernímu designu rychle zaujal fanoušky po celém světě.

Hra nabízí kombinaci taktického boje, dobrodružství plných emocionálního napětí a prvky vaření, které hráče zcela pohltí. Díky okouzlující grafice a nápaditému příběhu** bude mít hráč možnost prozkoumat rozmanité světy, plné nebezpečných nepřátel a tajemných zákoutí.

A proto není divu, že crowdfundingová kampaň nového RPG „Food Devils“ dosáhla svého cíle již během tří dnů od spuštění. S ohromným úspěchem a rychlým růstem popularity si tato hra zaslouženě zaslouží pozornost hráčů po celém světě.

Pokud se chcete dozvědět více o tomto fascinujícím RPG, navštivte webovou stránku PCGamesN.

Zdroj obrázku: PCGamesN

FAQ:
1. Jak dlouho trvalo hře „Food Devils“ dosáhnout svého cíle v crowdfundingové kampani?
– Tři dny.
2. Jaké žánry a prvky jsou spojeny v novém RPG „Food Devils“?
– Strategie, JRPG, roguelike, anime a vaření.
3. Jak byste popisovali grafiku a příběh nového RPG „Food Devils“?
– Okouzlující grafika a nápaditý příběh.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/food-devils/new-steam-rpg