Nové dobrodružství Dunka a Egg ve Vichřích zimy – Martin plánuje další příběhy!

Nové dobrodružství Dunka a Egg ve Vichřích zimy - Martin plánuje další příběhy!

George R. R. Martin, autor slavné série Hry o trůny, nedávno sdělil fanouškům zajímavé informace ohledně připravovaného seriálu A Knight of the Seven Kingdoms: The Hedge Knight od HBO. Tímto způsobem se nám také Martin přiznal, že doufá, že po dokončení dlouho očekávané knihy Vichry zimy se konečně pustí do psaní dalších příběhů o Dunkovi & Eggovi.

Na svém blogu Not a Blog autor zveřejnil, že je nadšený z toho, jak se rozvíjí seriál A Knight of the Seven Kingdoms: The Hedge Knight a jaký vývoj děje a postav se můžeme do budoucna těšit. Zároveň nezapomněl zmínit své naděje ohledně dalších knižních dobrodružství Dunka a Egg, které jsou oblíbené zejména mezi fanoušky jeho ságy.

V souvislosti s těmito plány se fanoušci mohou dočkat ještě více napínavých příběhů odehrávajících se ve stejném světě jako Hra o trůny. George R. R. Martin tedy potvrzuje, že jeho literární vesmír ještě není úplně uzavřený a že se máme na co těšit.

Závěrem lze říci, že George R. R. Martin je stále velkým nadšencem svých vlastních tvůrčích děl a neustále hledá nové způsoby, jak rozšířit svět, který vytvořil. Fanoušci se tak mají na co těšit a mohou se brzy dočkat dalších dobrodružství a intrik ze světa Westeros.

FAQ:
1. Bude seriál A Knight of the Seven Kingdoms: The Hedge Knight dostupný i u nás?
2. Kdy můžeme očekávat další knihu Vichry zimy?
3. Jaké jsou hlavní rozdíly mezi knihami o Dunkovi & Eggovi a Hrou o trůny?

Zdroj: https://cz.ign.com/tales-of-dunk-and-egg/18098/news/george-r-r-martin-doufa-ze-az-konecne-dokonci-vichry-zimy-napise-dalsi-pribehy-o-dunkovi-a-eggovi