Nové hry pro PS Plus v květnu 2024!

Nové hry pro PS Plus v květnu 2024!

Společnost Sony nedávno oznámila seznam her, které budou k dispozici pro předplatitele služby PlayStation Plus v květnu 2024. Mezi hlavními tituly, které hráči budou moci zdarma stáhnout, patří **Red Dead Redemption 2** od studia Rockstar Games. Tato akční adventura odehrávající se v divokém západním prostředí se stala jedním z největších hitů minulých let a nabídne hráčům stovky hodin nekonečné zábavy.

Dalším zajímavým přídavkem do katalogu her je **Cat Quest**, chytlavá RPG hra, ve které hráči ovládají roztomilého kočičího hrdinu a prozkoumávají rozsáhlý fantasy svět.

Kromě těchto dvou titulů budou hráči moci v květnu 2024 vyzkoušet mnoho dalších her z různých žánrů. Mezi nimi nechybí akční hry, adventury, sportovní tituly ani indie perličky.

Pokud chcete zjistit kompletní seznam her, které budou dostupné v rámci PlayStation Plus pro květen 2024, stačí se přihlásit do svého účtu na PlayStation Network a navštívit sekci s volitelnými hrami. Nezapomeňte si stáhnout tyto skvělé tituly a užijte si herní zábavu na maximum!

**FAQ:**

1. Jak dlouho budou tyto hry dostupné zdarma pro předplatitele PlayStation Plus?
– Hry budou k dispozici ke stažení po celý měsíc květen 2024. Poté budou nahrazeny novými tituly.

2. Mohu si tyto hry ponechat na svém účtu i po skončení předplatného PlayStation Plus?
– Ano, pokud si hry během měsíce května 2024 stáhnete, zůstanou vám na účtu i po vypršení předplatného. Stačí je znovu spustit poté, co si obnovíte předplatné.

3. Budou tyto hry dostupné pouze pro konkrétní platformy?
– Ne, všechny uvedené hry budou dostupné pro konzole PlayStation 4, PlayStation 5 a také pro PC s aplikací PlayStation Now.

Zdroj: https://cz.ign.com/red-dead-redemption-2/18029/news/odhaleni-novych-prirustku-do-katalogu-her-playstation-plus-na-kveten-2024