Nové screenshoty ze hry GTA The Trilogy – The Definitive Edition jsou kritizovány fanoušky

Rozjela se nám tady taková diskuze na internetu a to zájmena na twitteru, kde fanoušci diskutují a hledají chyby na screenshotech u této trilogie. Ono je docela jasné, že hra bude mít nějaké chyby. Přeci jenom došlo k remasteru, tedy k úpravě textur. Většinou takové remastery pak mají chyby, protože ne všechno sedí a čím starší je hra, tím hůř se takový remaster dělá.

Právě proto třeba Mafia Definitivní Edice byla kompletně předělaná, protože remaster by se dělal velmi těžko a určitě by nevypadal vůbec dobře. Natož další díly série Mafia již byly remasterované, ale také jste to ani moc nepoznali.

Nicméně Rockstar Games se rozhodl remasterovat hry, které vyšly právě v době, kdy vycházele Mafia 1. Je to podle nás velký oříšek a opravdu nás zajímá, jak tento remaster dopadne. Již 11. listopadu 2021 se to dozvíme.

Problémy, na které hráči poukazují, jsou zájmena v oblasti držení předmětů, grafických chyb, kdy se třeba na chodníku objevuje tráva a další věci, které dělají hráčům vrásky na čele.

Problémem je také to, že grafika hry vypadá až příliš kresleně namísto, aby Rockstar Games dodal realističnost. Jde vidět, jak jsme už řekli, tak ve hře je použitá jak stará, tak i nová grafika s tím, že většina byla vylepšena. Co víc je, že se hra dá hrát bez jakýchkoliv úprav na Windows 10 a tedy i staré GTA 3 (což nyní ani moc nešlo).