Nové studio od Activision: Tvůrci nové narativní AAA série

Nové studio od Activision: Tvůrci nové narativní AAA série

Studio Elsewhere Entertainment, pod novým vedením společnosti Activision, nedávno oznámilo svůj záměr vytvořit „nejmodernější herní zážitek nové generace“. Toto ambiciózní studio bylo založeno s cílem posunout hranice herního průmyslu a přinést hráčům něco zcela nového.

Slova jako ***inovace***, ***kvalita*** a ***poutavý příběh*** budou pravděpodobně patřit k hlavním pilířům tvorby studia Elsewhere Entertainment. Jejich cílem je vytvořit hry, které nejenže baví a zaujmou hráče, ale také je vtáhnou do silného a poutavého příběhu, který je pohltí ze začátku až do konce.

S ohledem na současnou konkurenci na herním trhu bude zajímavé sledovat, jak se studio Elsewhere Entertainment dokáže zařadit mezi další velké hráče. Activision sice není neznámým jménem, avšak nové studio bude muset prokázat svou ***schopnost inovace*** a schopnost dodat ***kvalitní herní zážitek***, který bude stát za investici hráčů.

V současné době není mnoho konkrétních informací o tom, jaké hry studio Elsewhere Entertainment plánuje vytvořit. Nicméně, dle jejich ambiciózního cíle vytvořit „nejmodernější herní zážitek nové generace“, můžeme se těšit na něco opravdu speciálního. Bude zajímavé sledovat, jak se studio bude vyvíjet a jakým směrem se jeho tvorba ubere.

FAQ:
1. Kdo stojí za vedením studia Elsewhere Entertainment?
2. Jaké jsou hlavní cíle tohoto studia?
3. Jaký typ her můžeme od studia Elsewhere Entertainment očekávat?

Zdroj: https://cz.ign.com/elsewhere-entertainment/18053/news/activision-otevira-nove-studio-ktere-ma-za-ukol-vytvorit-narativni-aaa-serii