Nový hraný film o X-Menech: Scenárista konečně nalezen?

Nový hraný film o X-Menech: Scenárista konečně nalezen?

Michael Lesslie se zdá být ideální volbou pro napsání scénáře nového live-action filmu X-Men. S dlouholetými zkušenostmi v psaní a adaptacích, může přinést nový pohled na tuto ikonickou skupinu mutantů.

X-Men ’97, animovaný seriál na platformě Disney+, získal velkou popularitu a fanoušci se těší na nové dobrodružství mutantů. Současně Disney pracuje na vytvoření nového live-action filmu, který by mohl změnit dynamiku celé franšízy.

S novým scénáristou na palubě, můžeme očekávat zajímavé zvraty a hlubší rozvoj postav X-Men. Lesslie má za sebou úspěšné projekty jako The Little Drummer Girl nebo Assassin’s Creed, a jeho dovednosti by mohly přinést nový dech do světa mutantů.

Zatím není známo, jaké postavy se v novém filmu objeví nebo jaká bude samotná dějová linka. Fanoušci se však jistě těší na nové dobrodružství X-Men a možnost sledovat své oblíbené hrdiny v akci na velkém plátně.

FAQ:
1. Kdo je Michael Lesslie?
Michael Lesslie je britský scenárista, který má za sebou úspěšné projekty v oblasti filmu a televize.

2. Jaký je současný stav filmu X-Men?
Disney intenzivně pracuje na vývoji nového live-action filmu X-Men, který by mohl změnit dynamiku celé franšízy.

3. Co můžeme očekávat od nového filmu X-Men?
Díky novému scénáristovi Michaelu Lessliemu můžeme očekávat zajímavé zvraty a hlubší rozvoj postav X-Men ve filmovém provedení.

Zdroj: https://cz.ign.com/x-men-reboot-project/18101/news/novy-hrany-film-o-x-menech-mozna-nasel-sveho-scenaristu?utm_source=cz.ign.com