Nový mod do Skyrimu přidává celý nový region třetinu velikosti základní hry

Nový mod do Skyrimu přidává celý nový region třetinu velikosti základní hry

Vychutnat si hru Skyrim vylepšenou o novou oblast díky modu? Ano, je to možné! Modderská komunita opět dokázala, že není hranice pro jejich tvůrčí schopnosti. Nově představená oblast Shumer přináší hráčům stovky nových úkolů, postav, lokalit a zcela nový příběh, do kterého se můžete ponořit.

Tento mod je jako kousek DLC, které vám nabídne další důvody ztratit se v RPG od Bethesda Softworks. Ať už jste si mysleli, že vás nový Starfield nebo aktualizace pro Fallout 4 přivedou zpět do hry, moddingová komunita vás opět překvapí. S novou oblastí třetinovou velikostí základní hry budete mít spoustu dalších možností pro dobrodružství.

Pokud jste fanoušky Skyrimu a rádi se ponořujete do jeho prostředí, tento mod je pro vás jako stvořený. Rozšíření hry o něco tak fascinujícího jako je oblast Shumer je ohromující. Stačí kliknout na odkaz a můžete se ponořit do nových dobrodružství, která vám tento mod přinese.

Pokud byste se chtěli dozvědět více informací o nejlepších módech pro Skyrim, či se těšíte na brzké vydání Elder Scrolls 6, pak navštivte webové stránky PCGamesN. Zde najdete spoustu užitečných informací a tipů pro vaši oblíbenou hru.

FAQ:
1. Jak nainstalovat tento mod do hry Skyrim?
2. Jaké nové prvky a postavy přináší oblast Shumer?
3. Existuje nějaké omezení pro používání tohoto módu ve hře Skyrim?

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/skyrim/mod-new-region