Nový mod pro Stardew Valley přidává další romance pro hráče!

Nový mod pro Stardew Valley přidává další romance pro hráče!

Nový mód pro hru Stardew Valley a Baldur’s Gate 3 přináší další postavu, se kterou lze navázat romantický vztah. Tato neobvyklá kombinace se zdá být naprosto dokonalá, přestože by se na první pohled mohlo zdát opakem. Postavy jako Gale, Astarion, Shadowheart a ostatní by se ve vesnici Pelican Town určitě zabydlely, a to i díky nadšenému týmu modderů.

V rámci tohoto ambiciózního projektu bylo vytvořeno několik postav, se kterými lze navázat romantický vztah, a byla přidána zcela nová část obce s názvem Baldur’s Village. Mód ještě není oficiálně dostupný, ale už teď vypadá velmi slibně a lákavě.

Pokud vás zajímá tento nový mód a chtěli byste se o něm dozvědět více, navštivte stránku PCGamesN a přečtěte si celý článek Big Baldur’s Gate 3 Stardew Valley mod gets another romanceable NPC.

A pokud vás baví hra Stardew Valley obecně, nezapomeňte se podívat na další zajímavé články o této hře na PCGamesN: Stardew Valley multiplayer, Stardew Valley realism nebo třeba The best Stardew Valley mods.

FAQ:

1. Proč je kombinace her Stardew Valley a Baldur’s Gate 3 tak zajímavá?
– Tato kombinace spojuje světy dvou velmi oblíbených her, což přináší nové možnosti pro hráče obou komunit.

2. Jaký je hlavní cíl nového módu pro Stardew Valley a Baldur’s Gate 3?
– Hlavním cílem tohoto módu je rozšířit herní zážitek hráčů obou her o možnost navazovat romantické vztahy s novými postavami a objevovat nové lokace.

3. Kdy můžeme očekávat oficiální vydání tohoto módu?
– Zatím není známo přesné datum vydání tohoto módu, ale tvůrci pracují na jeho dokončení a doufají, že brzy bude k dispozici pro veřejnost.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/stardew-valley/mod-baldurs-gate-3-update