Nový nástroj pro úpravy her The Witcher 3 usnadňuje modding

Nový nástroj pro úpravy her The Witcher 3 usnadňuje modding

Hra The Witcher 3 slaví deváté narozeniny a pro fanoušky to znamená skvělou zprávu. Vývojáři CD Projekt RED vydali rozsáhlý sadu nástrojů, která by měla otevřít dveře do moddingové scény této oblíbené hry.

Když by mi někdo řekl, že The Witcher 3 má už devět let, prostě bych mu nevěřil. Pak bych se podíval na kalendář, spočítal si na prstech a byl bych opravdu překvapen výsledkem. K oslavě téměř desetiletí existence hry vydal CD Projekt RED rozsáhlou sadu nástrojů, která by měla pomoci rozvinout moddingovou scénu kolem The Witcher 3.

Nové moddingové nástroje by měly usnadnit tvorbu vlastních modifikací pro hru a přinést nový život do tohoto fantastického světa. Fanoušci tak budou moci vytvářet nové questy, postavy, lokace či doplňky a posunout tak zážitek z hraní ještě dál.

Pro více informací si můžete přečíst celý článek na webu PCGamesN: The Witcher 3 modding just got a whole lot easier with new mod toolkit

Pokud se vám líbí The Witcher 3 a chcete hru ještě více personalizovat díky módním úpravám, tak si jistě neuškodí podívat se na další zajímavé odkazy od PCGamesN: The Witcher 3 mods, The Witcher 4 news, Witcher 3 system requirements

A pokud máte nějaké dotazy ohledně nových moddingových nástrojů pro The Witcher 3, podívejte se na náš FAQ:

1. Jaké nové možnosti přináší nový mod toolkit pro The Witcher 3?
2. Budou existovat tutoriály či komunitní fóra, které pomohou začínajícím tvůrcům s tvorbou modifikací?
3. Jsou nástroje dostupné zdarma pro všechny hráče nebo pouze pro majitele určitých verzí hry?

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/the-witcher-3-wild-hunt/redkit-modding-tool-out-now