Nový Quest 2 má ovladače, ale nemusíte se držet jen jedné možnosti.

Nový Quest 2 má ovladače, ale nemusíte se držet jen jedné možnosti.

The Quest 2: Vyberte si ten správný ovladač pro vaše herní dobrodružství

Oculus Quest 2 je revoluční virtuální headset, který vám umožňuje vstoupit do světa virtuální reality a prožít úžasné herní dobrodružství. Ať už jste začátečníci nebo zkušení hráči, Quest 2 vám nabízí jedinečný zážitek, který vám umožňuje ponořit se do virtuálního světa s úžasnou grafikou a realističností.

Jednou z výhod Quest 2 jsou ovladače, které přicházejí s headsetem. Tyto inovativní ovladače vám umožňují ovládat pohyb a interakci ve virtuálním prostoru, a tím zlepšují vaše gameplayské zkušenosti. Nejlepší na tom je, že Quest 2 podporuje více možností ovládání, takže si můžete vybrat ten, který vám nejlépe vyhovuje.

Jedna z možností je ovladač Oculus Touch, který je součástí standardního balení Quest 2. Tento ovladač se skládá ze dvou samostatných jednotek, které držíte v rukou a které se synchronizují s vaším headsetem. Ovladač Oculus Touch vám umožňuje přesné sledování rukou a prsty, což vám poskytuje větší svobodu pohybu ve virtuálním prostoru.

Pokud však hledáte ještě více realismu, můžete si vybrat ovladač Oculus Touch s uchycením na ruku. Tento ovladač se připevní přímo na vaši ruku, což vám umožní ještě plynulejší pohyb a interakci ve hře. Můžete se plně soustředit na herní svět a zapomenout na ovladače v rukou.

Další možností je ovládání pomocí klávesnice a myši. Quest 2 podporuje připojení externí klávesnice a myši, což umožňuje hráčům s PC zvyklostmi snadno přecházet do virtuální reality. Můžete si užít své oblíbené hry s tímto tradičním způsobem ovládání.

Nyní máte možnost si vybrat ten správný ovladač pro vaše Quest 2 herní dobrodružství. Bez ohledu na to, zda preferujete ovladač Oculus Touch, touch s uchycením na ruku nebo tradiční klávesnici a myš, Quest 2 vám poskytne nezapomenutelné zážitky ve virtuální realitě.

Často kladené otázky (FAQ):

1. Jaký ovladač je součástí Quest 2?

– Oculus Quest 2 obsahuje ovladač Oculus Touch, který umožňuje přesnou interakci ve virtuálním prostoru.

2. Můžu použít externí klávesnici a myš s Quest 2?

– Ano, Quest 2 podporuje připojení externí klávesnice a myši, což umožňuje hráčům s PC zvyklostmi snadný přechod do virtuální reality.

3. Jaký ovladač poskytuje největší pohybovou svobodu?

– Ovladač Oculus Touch s uchycením na ruku poskytuje ještě plynulej

Zdroj: https://www.tomshardware.com/how-to/use-controller-with-meta-quest