Nový remake Resident Evilu v původním herním stylu

Nový remake Resident Evilu v původním herním stylu

Koncem minulého měsíce se objevila informace, která potěšila fanoušky hororových her. Podle zdrojů z herního průmyslu existuje možnost návratu kultovní série her, která změnila pohled na survival horory. Ano, mluvíme o sérii Silent Hill.

Silent Hill je série her, která se poprvé objevila na konzoli PlayStation v roce 1999. Hráči se v této hře dostávají do temného a děsivého města Silent Hill, kde čelí různým hrůzostrašným bytostem a řeší složité hádanky. První díl se okamžitě stal ikonickým a spustil celou sérii her a filmů.

Nové informace o možném návratu Silent Hill přišly od důvěryhodného zdroje z herního průmyslu. Zatím není jasné, jakým směrem by se nový díl série mohl ubírat, ale fanoušci se nemohou dočkat, až se dozví další informace.

Zatímco se čeká na oficiální potvrzení a detaily, fanoušci série mohou snít o nových hrůzostrašných příbězích a ještě strašidelnějších postavách. Snad se Silent Hill vrátí ve velkém stylu a potěší nostalgické i nové hráče.

**FAQ k možnému návratu série Silent Hill:**

1. **Bude nový díl série navazovat na předchozí hry?**
Zatím není známo, zda se nový díl bude inspirovat původními hrami ze série nebo přinese zcela nový příběh.

2. **Kdy můžeme čekat oficiální oznámení?**
Informace o možném návratu série Silent Hill zatím nebyla oficiálně potvrzena, takže není jasné, kdy by mohlo dojít k oficiálnímu oznámení.

3. **Kdo by se mohl podílet na vývoji nového dílu?**
Zatím není známo, které herní studio by mohlo být zapojeno do vývoje nového dílu série Silent Hill. Snad se brzy dozvíme více o tom, kdo bude mít na starosti tuto děsivou hru.

Zdroj: https://cz.ign.com/resident-evil-remake-hd/18071/news/mozna-se-chysta-plnohodnotny-remake-prvniho-resident-evilu-ktery-by-capcomu-umoznil-vratit-se-k-jeho