Nový šampion v League of Legends, Hwei, je nejvšestrannější zatím

Nový šampion v League of Legends, Hwei, je nejvšestrannější zatím

Nový šampion League of Legends Hwei the Visionary je další, kdo vstupuje do arény populární MOBA hry od Riot Games. A zdá se, že se jedná o jednoho z nejsložitějších a nejvšestrannějších hrdinů dosud. S arzenálem deseti unikátních kouzel ve své výbavě představuje tento zamlklý umělec neskutečně pohlednou postavu a slibuje, že bude mít správnou odpověď na každou situaci, pokud bude v rukou těch správných hráčů. Já už se na něj těším.

Pokračování článku naleznete zde: [New League of Legends champion Hwei is its most versatile yet](https://www.pcgamesn.com/league-of-legends/hwei-abilities)

DALŠÍ OD PCGAMESN: [LoL Champions](https://www.pcgamesn.com/leagueoflegends/best-league-legends-champion-beginners), [League of Legends patch 13.22](https://www.pcgamesn.com/league-of-legends/patch-13-22), [League of Legends tier list](https://www.pcgamesn.com/league-of-legends/lol-tier-list)

FAQ:

1. Kdo je novým šampionem ve hře League of Legends?

– Novým šampionem je Hwei the Visionary.

2. Jaké má Hwei schopnosti?

– Hwei disponuje deseti unikátními kouzly, které ho činí vysoce všestranným a složitým hrdinou.

3. Jak vypadá Hwei?

– Hwei je zamlklý umělec, který vyniká nejen svými bojovými schopnostmi, ale také svou pohledností.

4. Kde najdu více informací o novém šampionovi?

– Více informací o šampionovi Hweiovi najdete na [této stránce](https://www.pcgamesn.com/league-of-legends/hwei-abilities).

5. Co dalšího můžu nalézt na PCGAMESN týkající se League of Legends?

– Na PCGAMESN najdete další zajímavé články a informace, jako například [nejlepší šampiony pro začátečníky v League of Legends](https://www.pcgamesn.com/leagueoflegends/best-league-legends-champion-beginners), [aktualizace 13.22](https://www.pcgamesn.com/league-of-legends/patch-13-22) nebo [seznam nejsilnějších šampionů](https://www.pcgamesn.com/league-of-legends/lol-tier-list).

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/league-of-legends/hwei-abilities